.

Детското Место Без Ракави Возбудува Еднорог Графички Пижами 2-Парче Краток Сет

Детското Место Без Ракави Возбудува Еднорог Графички Пижами 2-Парче Краток Сет

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашиот обожавател На Еднорог ќе ја сака слатката и шарена графика заедно со удобноста на меката ткаенина од полиестерски дрес. Се одликува Со еднорог кој украсува цветен венец со виножито и тематска позадина со ѕвезди. Пространа ребро-плетена јака во розови и розови ракави што треперат што додаваат на шармот. Координирање на печатени пижами шорцеви со еластичен појас за прилагодено вклопување. Еднорогот на девојката Никогаш Не Престанува Да Сонува Блескави Златни Пижами Шорцеви Во Собата (7/8).

Детални спецификации