.

Ханес Потпис Женска Удобност Еволуција Безжичен Градник, W796

Ханес Потпис Женска Удобност Еволуција Безжичен Градник, W796

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Утеха што ја посакувате. Поддршка што ви треба. Ханес Потпис Женска Удобност Еволуција Безжичен Градник (Стил W796) ви дава и во еден мазен пакет. Достапен во продолжени големини, овој удобен градник е изработен од 4-насочна растеглива ткаенина Ханес која се витка за совршено вклопување. Останете на место Мазната Лента И лесните чаши ја даваат потребната поддршка. И благодарение на Кул Што Се Прилагодува на ткаенината, ќе останете ладни и удобни бидејќи вишокот на влага е злобна. Што не е да се сака? Со својот беспрекорен дизајн, овој удобен градник е елегантен, мазен избор под вашата омилена маица или врв што одговара на формата. Soothtec бенд останува во место и нуди удобно, безжична поддршка. Градниците За Удобно Вклопување нудат удобност при движење со вас. Технологијата што ја отстранува влагата ја крева потта од вашата кожа, одржувајќи ве поладни и удобни во текот на целиот ден. Измазнувањето, беспрекорниот дизајн прави изглед без шоу под маиците и другите врвови што одговараат на формата. Овој удобен женски градник нуди целосна покриеност што ја сакате и ви треба. Градниците Со Потпис на Ханес се достапни во продолжени големини, така што сигурно ќе го најдете вашето вклопување. Ханес препорачува машинско перење на овој женски градник во ладна вода.

Детални спецификации