.

Јога Никне Бебе Девојка Памук Муслин Спокојство Ватенка Ќебе, Фламинго, Една Големина

Јога Никне Бебе Девојка Памук Муслин Спокојство Ватенка Ќебе, Фламинго, Една Големина

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Јога Никне муслин спокојство ќебе функција убави отпечатоци на четири слоја на лесен, 100% ватиран памук муслин. Супер меко и дише, вашето малечко ќе се чувствува сигурно и безбедно без да биде премногу жешко или непријатно додека дополнителната тежина го смирува и утешува вашето бебе, а овие великодушно големи ќебиња прават одлични навлаки за колички или навлаки за нега, исто така, на 46х46 инчи. Секој пристигнува преклопен и врзан со лента, подготвен за завиткување или паѓање во торба за подароци за лесно подароци во последен момент. Јога Никне Бебе Девојка Памук Муслин Спокојство Ватенка Ќебе, Фламинго е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Направено со четири слоја од 100% муслински памук. Направено со материјал од памучен муслин што дише. Совршено ќебе за спокојство. Повеќекратна употреба, оптимална за ќебе, капак за количка, капак за нега, ќебе за време на стомакот. Завиткани со лента за давање подароци.

Детални спецификации