.

Крејола Градежни Блокови, Момче

Крејола Градежни Блокови, Момче

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Комплетна со лесна за носење торба, Блокот За Момчиња Од 100 Парчиња Крејола го прави совршен за носење патувања, одење во куќи за пријатели или само уредување дома! АБЦ, и учење броеви.Вклучува : 90 Блокови8 Боички2 Листови За Налепници предупредување : Опасност Од Гушење Користи Мали делови. Не за деца под 3 години. блокови.

Детални спецификации