.

Шерилили Женски В-Вратот Хемиза Спиење Облека Целосна Лизга Ноќна Облека Фустан Мека Дрес Долна Облека Фустан

Шерилили Женски В-Вратот Хемиза Спиење Облека Целосна Лизга Ноќна Облека Фустан Мека Дрес Долна Облека Фустан

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

60% полиестер 35%памук 5% спандекс. ТКАЕНИНА : ткаенината е ултра мека, дише, мазна, растеглива,пријателска за апсорпција на пот за вашата кожа, Исклучително удобна кошула за спиење за висококвалитетен сон и живот. ДИЗАЈН ОВАА облека за спиење се одликуваше со длабок врат без грб, дизајн до колена, тенки ремени за шпагети и проточно привлечно дно hem.It е добар избор за вашата гардероба за ноќници. ПОВОД : Совршен подарок За Жешки ноќи, Меден Месец,невестински ,achени, Божиќ, играње Улоги и пижами Забава Денот на Вљубените, Годишнина Датум Ноќи, Брачни Ноќи, Долна Облека Партија и така натаму. НЕГА : машина за перење во нежна, препорачуваме рачно перење во ладна вода, линија сува, не белило. ПАКЕТ : 1 х Женски Фустан За Долна облека Мека. Мазна. Шпагети Ремени.

Детални спецификации