.

Регата Девојки Абетина Водоотпорен Парк

Регата Девојки Абетина Водоотпорен Парк

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : 100% Полиестерлин : Полиестер, Тафтафабрика : Понгедизајн : Лого, Обичен : Технологија На Рефлектирачка Ткаенина : Ареде 5000, Дише, DWR Финиш, Изолација, Изотекс, Термо-Штитник, Водоотпорен Панел За Грб, печатено име етикета : Прилагодлив Деколте : Со Качулка, Тип На Патент : Долго-карактеристики на ракавите : Облоги Од Вештачко Крзно, Одгледувани На Џебови : 2 Џебови На Градите, 2 Долни Џебови, Затворање На Размавта, Прицврстување На Прицврстување : Целосен Патент Водоотпорен Рејтинг : 5000мм5000гр/М2/24хршем : Рибна Опашка. УТРГ6367. 100% Полиестер. Регата Девојки Абетина Водоотпорен Парк. Палто. Зима. Надворешна облека. Јакна. Девојки. Женски. Голфстрим Висок Сјај.

Детални спецификации