.

Имате Жени Плус Големина Врвови Ладно Рамо Мода Печатење Лабава Туника Кошула

Имате Жени Плус Големина Врвови Ладно Рамо Мода Печатење Лабава Туника Кошула

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Големина : Л САД : 4 ЕУ : 34 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" Големина : XL САД : 6 ЕУ : 36 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 106см/41.73" Должина : 68см/26.77" Големина : ХХЛ САД : 8 ЕУ : 38 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 110см/43.31" Должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 10 еу : 40 велика британија : 14 биста : 114cm/44.88" должина : 70cm/27.56" ГОЛЕМИНА : xxxxl сад : 12 еу : 42 велика британија : 16 биста : 118cm/46.46" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95"карактеристика : овој врв Со Ладни ракави е изработен од мека, лесна ткаенина за дополнителна функција за удобност : КРАТКИ РАКАВИ надвор од РАМЕНАТА, вратот, лабаво вклопување, цветен принт совршен со фармерки или хеланки; одлично за секојдневно, забава, плажа, ОДМОР, КАНЦЕЛАРИСКИ ПРИЛИКИ СТИЛ : ЕЛАСТИЧЕН, елегантен, модерен. Рачно перење ладна/висат Или сува Содржина На Пакувањето : 1 Х женски Исклучен Рамо топ информации за Производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : секојдневен, моден Јака : тркалезно вклопување на вратот : дебелина на вклопување : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1xwomenена Врвна Ткаенина : Полиестер,Спандекс. Висококвалитетните материјали ги прават овие маици доволно да се протегаат. Тој е лесен, дише и мек, ќе ви овозможи пријатно искуство со носење. Карактеристики : маици Со Квадратен Врат, издувани ладни врвови на рамената, модни кошули за печатење, секојдневна летна облека, трендовски пролетни блузи, стилски и економичен главен производ за гардероба. Повод : оваа симпатична блузи може да оди од плажа да работат на повик датум ноќ. Погоден за враќање на училиште, излегување, канцеларија, бизнис, одмор, шопинг или само секојдневно носење, какви било прилики. Натпревар : тоа е едноставен, но никогаш застарен стил кошули за било која возраст. Можете да го облечете со здолниште, панталони или јакни или да го носите секојдневно со фармерки, шорцеви. Напикано или навлечено однапред ќе ви даде врвен изглед. Упатство за перење : Рачно/машинско перење во нежно со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, топло железо доколку е потребно.

Детални спецификации