.

Креативна Настава Прес Виножито Лавра 4-Постер Пакет

Креативна Настава Прес Виножито Лавра 4-Постер Пакет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Креативна Настава Притиснете Виножито Дудлс 4-Постер Пакет мотивационите пораки на постерите во Овој Виножито Лавра Инспирираат У 4-Постер Пакет ќе ги инспирира учениците од сите возрасти. Одлично за прикажување во училиште, црква, дневен престој или каде било потребна е мала инспирација. Пакетот вклучува 4 мотивациони постери : 10433 во свет каде што можете да бидете што било..; 10434 Бидете најдобриот одраз на себе; 10435 на небо полно со облаци..; и 10436 Избројте ги вашите виножита.. Секој постер е со димензии 13-3/8 " х 19". Креативна Настава Прес Виножито Лавра 4-Постер Пакет : . Живописни, разиграни дизајни. Инспиративни и охрабрувачки пораки. Мерки 13-3/8" х 19". Координира со Целата Колекција Виножито Лавра. 4 Постери.

Детални спецификации