.

Женски Улични Кралеви Автопат Сабо

Женски Улични Кралеви Автопат Сабо

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Се лизга во класичен комфор со Мук лукс® Женски Улични Сабо. Со издржливи надворешни ѓонови и амортизирани влошки muk Luxe®, овие сабо ќе ви понудат удобност и стил одеднаш. Избришете со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. - Издржлив Тпр Ѓон. - 100% Полиестерска Влошка. - 92% Полиуретан, 8% Памук Горниот Дел. - 100% Микрофибер Поставата. - Стил На Затнување. - Повеќе Опции За Боја. - Американски Женски Големини 6-11 Muk Luxe® Амортизирана влошка. Издржлив Надворешен Ѓон. Акцент Трим.

Детални спецификации