.

Бебе Бебе Девојче Банана Форма Дуксер Комбинезон Со Долги Ракави Ромпер Косплеј Костими

Бебе Бебе Девојче Банана Форма Дуксер Комбинезон Со Долги Ракави Ромпер Косплеј Костими

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Новороденче Fall Ромпер Бебе Девојка Момче Комбинезон Боди Фото Реквизити Фотосесија Облека Облека . Големина(см)ttttttt T. 70t Должина : t40t Биста : 54 Tpant Должина : t24, 5фаза : 0-6 Месеци. 80 т Должина : т42т Биста : 56Должина На тпант : т25, 5таге : 6-12 Месеци. 90 т Должина : т44т Биста : 58Должина На тпант : т26, 5таге : 12-18 Месеци. 100 т Должина : т46т Биста : 60Должина На тпант : т27, 5таге : 18-24 Месеци. Големина (инч)ttttttt T. 70 t Должина : t15, 75 t Биста : 21.26 Tpant Должина : t9. 65 фаза : 0-6 Месеци. 80 т Должина : т16, 54 т Биста : 22.05 Должина На тпант : т10, 04 таге : 6-12 Месеци. 90 т Должина : т17, 32 т Биста : 22.83 Должина На тпант : т10, 43 таге : 12-18 Месеци. 100 т Должина : т18. 11 т Биста : 23,62 Должина На тпант : т10, 83 таге : 18-24 Месеци. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : Вискоза. Тип На Шема : Писмо. Пол : Унисекс. Тип На Затворање : Пуловер. Должина на ракавот (см) : Целосна. Јака : Со Качулка. Број На Модел : Бебе Девојка Момче Ромпер Комбинезон. Вклучен Пакет : . 1 х бебе долг ракав дуксер ромпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од 100% вискоза со текстура ткаенина што дише, супер мека и еластична. Не нанесувајте штета на нежната кожа на вашето бебе. Карактеристика : новороденче унисекс бебе дуксер со долги ракави, со печатено писмо од банана, копчиња за прицврстување, многу слатко и погодно за кожата за носење. Прилики : Погоден за многу прилики како што се фотосесии за бебиња, подароци за туширање, подарок за регистар,забава за 1 роденден и така натаму. Големина Забелешка : 0-6М, 6-12М, 12-18М, 18-24М. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 x бебе долги ракави дуксер ромпер. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Висат сува.

Детални спецификации