.

3-Парче Вулканска Кал Машки Комплет За Нега На Кожата На Лицето, Третман За Нега И Поправка За Да Ја Направат Кожата Поцврста И Поздрава, Погодна За Чистење И Навлажн

3-Парче Вулканска Кал Машки Комплет За Нега На Кожата На Лицето, Третман За Нега И Поправка За Да Ја Направат Кожата Поцврста

DEN 1024.00

Од стока
Во магацинот

3-Парче Вулканска Кал Машки Комплет За Нега На Кожата На Лицето, Третман За Нега И Поправка За Да Ја Направи Кожата Поцврста И Поздрава, Погодна За Чистење И Навлажнување На Лицето И Црни Точки На Телото Спецификација : Тип На Ставка : Машки Сетови За Нега На Кожа Спецификација : 3 парчиња чистење : 120 g / 4.2 ozaprox.Освежувачки Лосион : 128млм навлажнувачки Крем : 55 г / 1,9 озапрокс.Материјал : Растение + вулканска кал Функција : Список на пакети за дневна нега За Мажи : 1 х Чистење 1 х Навлажнувачка Вода1 Х Крем исчистете масло и нечистотија од порите, надополнете ја обилната влага и ублажете ја сувоста. Вулканската кал има својства на адсорпција, што може да ги исчисти порите на кожата и да ги исчисти наслагите. Вулканската кал содржи машки енергетски состојки, кожа со густа влага и хранливи материи, длабоко навлажнувачки и смирувачка сува кожа. Различни состојки се грижат за кожата, нежната нега на кожата е освежувачка и удобна без затегнатост.

Детални спецификации