.

Диск Сопирачка Дебеломер

Диск Сопирачка Дебеломер

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Повторно произведени за да ги исполнат најточните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран и проверен притисок за да се обезбеди правилно функционирање и монтирање. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува ХАРДВЕР и загради ПОЛУ ОПТОВАРУВАЊЕ КАЛИП. Диск Сопирачка Дебеломер. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива.

Детални спецификации