.

Ступел Индустрии Среќа Семејство Дома Инспиративен Збор Текстура Дрво Дизајн Ѕид Плакета Уметност Од Стефани Воркман Марот

Ступел Индустрии Среќа Семејство Дома Инспиративен Збор Текстура Дрво Дизајн Ѕид Плакета Уметност Од Стефани Воркман Марот

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Нашите ѕидни плочи започнуваат како прекрасни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со слој фолија од страните за давање е јасен, чист изглед. Димензии : 7 х 0,5 х 17 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како прекрасни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со слој фолија од страните за давање е јасен, чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Стефани Воркман Марот.

Детални спецификации