.

3Д Макспајдер БМВ СЕРИЈА СЕДАН 2004-КАГУ Тан Р1

3Д Макспајдер БМВ СЕРИЈА СЕДАН 2004-КАГУ Тан Р1

DEN 1904.00

Од стока
Во магацинот

3Д Макспајдер БМВ 5 СЕРИЈА СЕДАН 2004-2010 КАГУ ТАН Р1-3Д Макспајдер Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Серија Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Дополнителни Карактеристики Боја : Тен. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2008-2010 БМВ 528 2004-2007 БМВ 530 2008-2010 БМВ 535 2004-2007 БМВ 525 2006-2010 БМВ 550 2004-2005 бмв 545 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации