.

Ткаенина од лажица-Смешна Светска Природа Модерни Деца Цртан Филм За Мачки Деца Современи Печатени На Спортска Ликра Ткаенина од Дворот-Костими За Капење Перформа

Ткаенина од лажица-Смешна Светска Природа Модерни Деца Цртан Филм За Мачки Деца Современи Печатени На Спортска Ликра Ткаенина

DEN 54.72

Од стока
Во магацинот

Смешна Светска Природа Модерни Деца Мачка Цртан Филм Лажица Ткаенина од Дворот Спорт Ликра wide 56 инчи широк / / 8,5 мл по квадратен двор. 88% полиестер и 12% Ликра, завршница што ја отстранува влагата и 4-насочно истегнување. Совршен за атлетска облека, хеланки, костими за капење, јога панталони и костими за танцување. Оригинален Дизајн Авторски Права : Цирце Оропеза. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Детални спецификации