.

ксиух кошули за жени карирани кошули за жени копче со долги ракави надолу божиќна есенска јакна преголеми маици за жени црвена xl

ксиух кошули за жени карирани кошули за жени копче со долги ракави надолу божиќна есенска јакна преголеми маици за жени црвена

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : С Биста : 97см/38.19" Ракав : 61см/24.02" Должина : 65см/25.59" . Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 67см/26.38". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL Биста : 117cm/46.06 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL Биста : 125cm/49.21" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 72cm/28.35"Карирани Кошули За Жени Долги Ракави Копче Надолу Божиќна Есенска Јакна Карактеристики : Удобност и Стилски : карирани кошули за жени со јака надолу, блуза со дебел материјал со копчиња, женски блузи и Блузи со тартан топло И Меко : фланелен КОШУЛИ ЗА ЖЕНИ е-пилинг, не-бледнее, 2 градите џебови Фланелен карирани кошула, долги ракави копче надолу кошула, биволи карирани Кошула Жени, Дами Блузи И Блузи Ви Се Загрее Во Ладно Временобичен Дизајн : Кошули Со Долги Ракави за жени со јазичиња за држење на завитканиот ракав до лактот, внатрешни ремени одвнатре во близина на половината, класична карирана кошула Секојдневен топсокации : женска црвена и црна карирана кошула за релаксирачки Викенди, секојдневно носење, работа, На отворено, Патување, секојдневно, училиште, ранец, Авантура На отворено, Пешачење, Семејна Фотографија, Женски Божиќни Кошули Со Долги Ракави Итн. изгледајте одлично над хеланки ,фармерки и миење чизми или се препорачува ниска температура за перење во машина. Не избелувајте / паѓајте суво ниско.Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : цвеќе должина на Ракавот : Целосно Деколте : Свртете Надолна Должина : редовна декорација : Ништо што добивате : 1 ЕЕЗ Врвови Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Sleeve Length S97cm/38.19"61cm/24.02"65cm/25.59"M102cm/40.16"62cm/24.41"67cm/26.38"L110cm/43.31"63cm/24.80"70cm/27.56"XL117cm/46.06"64cm/25.20"71cm/27.95"XXL125cm/49.21"65cm/25.59"72cm/28.35"Size : SBust : 97cm/38.19"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 65cm/25.59"Size : MBust : 102cm/40.16"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 67cm/26.38"Size : LBust : 110cm/43.31"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 117cm/46.06"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 71cm/27.95"Size : XXLBust : 125cm/49.21"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 72cm/28.35" Повод : овие кошули за жени се претпочитаат за дома, секојдневно, училиште, дневна, работа, датум, секојдневен, канцеларија. Натпревар : женските врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви, здолниште, фустани. Карактеристика : Удобно, течно вклопување. Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што Се : Сад (И) = Кина (Л).

Детални спецификации