.

Лига - постер за wallидови од маскота, 14.725 22.375

Лига - постер за wallидови од маскота, 14.725 22.375

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Овој тренд Меѓународен NHL лига - Mascots 19 wallидни постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NHL League - Mascots 19 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Детални спецификации