.

Симпатична Смешно Тешко TPU Г Ѓа Гроздобер Телефон Случаи За Samsung J Премиер Белешка Ултра Галакси A10s За Xiaomi Redmi Забелешка За Huawei Y премиер Нова 3i за iphone pro max

Симпатична Смешно Тешко TPU Г Ѓа Гроздобер Телефон Случаи За Samsung J Премиер Белешка Ултра Галакси A10s За Xiaomi Redmi Забелешка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Задниот дел на многу телефони е особено лизгав, а оваа футрола за телефони погодна за рачката спречува да ви се лизне од раката. Уникатниот графички дизајн на школка, исто така, обезбедува индивидуална заштита за вашиот телефон и го прави попрепознатлив.Достапни се повеќе бои компатибилни модели : i Phone 5 Ci Phone Xriphone XSi Phone XS Maxi Phone 11iphone 11 Pro Максифон 11 Pro Maxi Phone 12 Minii Phone 12/ 12 Proi Phone 12 Pro Maxi Phone 13iphone 13 pro maxi Phone 6 плус/6s Plusi Phone 7 Плус/8 PLUSIPHONE 5/5s/seiphone 6/6siphone 7/8/Se(2020) SAMSUNG Galaxy a10ssamsung J7 Prime2/J7 Prime (2018) Samsung J8 (2018) верзии на еу samsung забелешка 20samsung забелешка 20 ultrahuawei p40huawei P40 proredmi k30/poco x2huawei Нова 3isamsung S20samsung S20+samsung s20uawei s20ultrasamsung A51samsung A71xiaomi Redmi Забелешка 8huawei Mate 30huawei mate 30 prohuawei mate 30 litesamsung A20ehuawei Y9 Премиер 2019/p smart zhuawei honor 9xhuawei y5 2019huawei Y7(2019) Samsung j3 (2017) Американска Верзија/J3 Primesamsung J5 (2017) Американска Верзија 100% Сосема Нов И Добар Квалитет. Лесен за инсталирање и отстранување. Удобно за држење и лесно за носење. Тврда школка и ТПУ. Забелешка : ве Молиме изберете го соодветниот модел на телефон.

Детални спецификации