.

Домашна занаетчиска тркалачка количка со фиока, повеќе бои

Домашна занаетчиска тркалачка количка со фиока, повеќе бои

DEN 1407.84

Од стока
Во магацинот

Оваа тркалачка количка за занаети со фиока исполнува скоро секоја потреба од складирање или приказ во дом или канцеларија. Домашна занаетчиска тркалачка количка со фиока, повеќе бои : направени од дрво и композитно дрво. Одлично за дом или канцеларија. Потребно е едноставно собрание. Димензии : 18,5 "W x 13.58" D x 22.05 "H. Достапно во разни бои. Боја : портокалова.

Детални спецификации