.

Црна Далас Ѕвезди 24oz. Прашок Обложени Нацрт Патување Кригла

Црна Далас Ѕвезди 24oz. Прашок Обложени Нацрт Патување Кригла

DEN 275.36

Од стока
Во магацинот

Претставете го вашиот омилен тим насекаде каде што одите со Овој Далас Ѕвезди 24оз. Прашок Обложени Патување Кригла! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик - Тело; 100% Бпа-Слободен Пластичен Капак. Официјално лиценциран. Вакуум-изолирани. Увезени. Прашок обложен. 18/8 нерѓосувачки челик изградба. Висока дефиниција металик графика. Дизајниран за одржување на ладни пијалоци ладни и топли пијалоци топли. Држи приближно 24оз. Бренд : Големи Американски Производи.

Детални спецификации