.

1: Штајгер Пинк Пантер Серија ТРЕТИ Трактор

1: Штајгер Пинк Пантер Серија ТРЕТИ Трактор

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

ERЛ, светски лидер во земјоделски играчки повеќе од шеесет години, е горд што ја нуди оваа многу детална реплика. Одликувајќи се со делови за леење, реални детали и автентична декорација, оваа прецизно намалена реплика сигурно ќе биде хит кај колекционерите и обожавателите од сите возрасти. ERЛ 1 : 64 Штајгер Пинк Пантер СЕРИЈА III Трактор : Возраст : 3 години и повеќе. ERЛ, светски лидер во земјоделски играчки повеќе од 60 години. Одликувајќи умре фрлија делови, реални детали и автентична декорација. Сигурно ќе биде хит со колекционери и обожаватели од сите возрасти. Карактеристиките вклучуваат бесплатни тркалачки тркала, вистински делови, автентична декорација. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Детални спецификации