.

Lilo & Stitch Airblown надуени надуени за Ноќта на вештерките Дизни бод

Lilo & Stitch Airblown надуени надуени за Ноќта на вештерките Дизни бод

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Воодушевете се гости и минувачи со надувување на Airblown®! Овој шармантен надувување прави прекрасен додаток на вашите украси. Поставувањето е супер едноставно. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Покажете ја оваа декорација на отворено како самостојна или комбинирајте ја со други надуени Airblown® за да создадете прилагодена сцена. Исто така е совршено како затворен декорација за забави и прослави. Вклучува сè што е потребно за лесно поставување. Gemmy е трендсетер и лидер во индустријата во сезонски декор, LED осветлување и анимација кадифни и нови ликови, создавајќи иконски брендови како Airblown® надувување, Lightshow® и Big Mouth Billy Bass. Од 1984 година, нашите производи буквално го сменија пејзажот на украсување на празници и сезонски подароци, станувајќи дел од културната лексикон. Во 2008 г. Линијата на производи на Lightshow® вклучуваше иновации во LED осветлување и прерасна во голема низа уникатни и брендирани технологии за осветлување како Color Changing ™, Shooting Star®, Colormotion ™, Fire & Ice ™, Kaleidoscope ™ и Whirl-A-Movet. Компанијата продолжува да додава технологија и производи во својата широка линија на светло осветлување на светлината. Светла со енергетско ефикасно LED осветлување. Поставувањето е супер едноставно. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Само-инсистирајте во секунди и се отклонува за лесно складирање. Внатрешна/надворешна употреба : Покажете ја оваа декорација како самостоен или комбинирајте ја со други украси за да создадете прилагодена сцена. Исто така е совршено како затворен декорација дома или за забави и прослави . Сè што е вклучено : Вклучува упатства и сè што е потребно за лесно поставување. Не се потребни дополнителни делови.

Детални спецификации