.

Ѓердани за инспиративни чакерски женски розови бо

Ѓердани за инспиративни чакерски женски розови бо

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Пинк кутија женски инспиративни ѓердани на чакер, цврст не'рѓосувачки челик 17,7 инчи Омега ланец јастог, затворач од 1,1 инчи, розов кутија, официјален амблем од 1,5 мм, дебел високо полиран розов кутија, женски инспиративни ѓердани од чакер.

Детални спецификации