.

Бесплатно склопување девојки за велосипеди, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки за велосипеди, големини 4-18

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Попл ги овие шорцеви за велосипеди од бесплатното склопување со резервоар или мета .. нема крај на можностите. Совршен избор за училиште или пошироко, овие меки и затегнати шорцеви со подолга должина ја одржуваат кул и удобна цел ден. Исклучиво на. Материјал : 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Slim Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Широк, еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мек и истегнат материјал; Праскана ткаенина од обете страни; Карактеристики на влага; Лого на левиот колк. Повлечете ги шорцевите за велосипеди за девојчиња од бесплатно собрание.

Детални спецификации