.

Студената индустрија сина гроздобер стил среќен кампер типографија графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, 14х11

Студената индустрија сина гроздобер стил среќен кампер типографија графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Среќен кампер, типографија, кампување. Дизајн од Лил Руе.

Детални спецификации