.

Семеен накит персонализиран мајчински родиум или позлатен прстен за лисја на лисја на родени каменчиња

Семеен накит персонализиран мајчински родиум или позлатен прстен за лисја на лисја на родени каменчиња

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Покажете му на мама колку семејство ви значи со овој златен позлатен семеен прстен. Дајте her прстен за да покаже што значи најмногу за неа : семејство. Овој позлатен прстен ќе искра и ќе заблеска со персонализирани родени камења на нејзините најблиски. Мама, баба или која било мајка-да-биде ќе го негуваат елегантното злато над дизајнот на сребрена лисја што ја претставува нејзината гранка на семејното стебло. Персонализирана позлатена матична матична линија за родилници за родици : злато-позлатен финишпонизирај од 2-13 родени камења.

Детални спецификации