.

Машки Летни Возрасни Секси Бикини Стил Тесни-фитинг Пливање Ковчези Плажа Шорцеви

Машки Летни Возрасни Секси Бикини Стил Тесни-фитинг Пливање Ковчези Плажа Шорцеви

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XLWaistcm72-7878-8484-9090-96inch28.3-30.730.7-33.133.1-35.435.4-37.8 Hipscm105-107107-109109-111111-113inch41.3-42.142.1-42.942.9-43.743.7-44.5 Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см * Ставка Ткаенина : Најлон* Боја На Предметот : Црна/ Темно Сива/ Сина/ Темно Сина (како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : 100% Сосема Нова* Опис На Предметот : Машки Летен Возрасен Секси Бикини Стил Тесни Ковчези За Пливање Шорцеви За Плажа* Содржина На Пакетот : 1*Гаќи (Не Се Вклучени Додатоци) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Машки Летни Возрасни Секси Бикини Стил Тесни-фитинг Пливање Ковчези Плажа шорцеви. Направени од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе ги облечете. Со супериорни шевови и добро измиени ткаенини, нашата облека е дизајнирана да ви обезбеди долгогодишна употреба. Боите не бледнеат лесно кога се мијат и ќе ја одржат облеката во одлична состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Детални спецификации