.

Трговска марка ликовна уметност Bluebird Canvas Art by Sheila Golden

Трговска марка ликовна уметност Bluebird Canvas Art by Sheila Golden

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметност „Bluebird“ платно уметност од Шила Голден : Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации