.

Се прашувам голем лак за коса на девојчињата на нација

Се прашувам голем лак за коса на девојчињата на нација

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Поп ја оди бојата на забавниот лак за коса на Wonder Nation. Преголем дизајн е сигурен дека ќе се забележи. Продаден исклучиво на. Grosgrain панделка со мулти-бои камења за скапоцени камења. Клип се лизга удобно во косата. 100% полиестер. Избришете чиста. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - содржат мали делови; Не е погоден за деца под 3 години. Увезени. Преголем лак за коса со скапоцени камења од чудо нација.

Детални спецификации