.

P5XSB XLOCK SNSW BLK PPAK ГОЛЕМИНА 5

P5XSB XLOCK SNSW BLK PPAK ГОЛЕМИНА 5

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Беркли P5 XSB Месинг Позлатен/Нерѓосувачки Челик Крос-Лок Snap/Вртливите (Пакет од 4), Црна, Големина-5 Уникатен И екстра силен крос-Lok snap со mcmahon swivels спецификации : - Количина : 4-Линија Фунта Тест : 80-Боја : Црна-Справи Големина : 5.

Детални спецификации