.

Санвиглор Мажи Џемпер Зимски Топол Скокач Врвови Пуловер Со Долги Ракави Трикотажа Плетени Џемпери Работат Црно XL

Санвиглор Мажи Џемпер Зимски Топол Скокач Врвови Пуловер Со Долги Ракави Трикотажа Плетени Џемпери Работат Црно XL

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи,Мажи,Машки,Момчешки Стил : Зимски Топол Џемпер, Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна, Обична Боја : Каки, Кафеава, Бела, Сива, Сина, Темносина, Црвена Вино, Црна, (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 60% Акрилик, 25% Полиестер, 15% Најлонско Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Материјал : 60% Акрилик, 25% Полиестер, 15% Најлон, еластична мека ткаенина и густ материјал ќе направат да се чувствувате топло и удобно во студените денови.2. Карактеристики : Задебелени И Топли Џемпери Од Вратот На Екипажот За Мажи, Лабаво Вклопување, Еднобојна Боја, Класичен Секојдневен, Ребрест Плетен Пуловер.3. Прилики : Погоден За Различни Прилики Како Деловна Работа, Интервју, Забава, Секојдневен Секојдневен Живот. Спарете го со фармерки и тренери ќе ви даде удобен, едноставен изглед кој е совршен за зимата.4. Стил : со одличен дизајн и удобност, оваа стилска автентична облека ќе ве стопли и модерна во текот на целата година. Ова стилско парче облека потсетува на минатите денови, за кои се верува дека му носат среќа, успех и здравје на носителот. Совршен роденденски или Божиќен подарок за сопруг, Тато, Син, дечко И пријателсодржина на пакет : 1 Х Машки Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-60%Акрилик, 25% Полиестер, 15% Најлон, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн-Обичните Џемпери Со Плетени Пуловери На Екипажот За Мажи Имаат Дизајн На Блок Со Долги Ракави, Стил На Пуловер На Вратот на Екипажот, Трикотажа Со Еднобојна Боја, Ребрести Раб и Манжетни. Овој Плетен Скокач Со Редовен Дизајн На Вклопување Опфаќа И Модерен И Традиционален Стил за Да Ја Отелотвори Довербата и Свежината на Машката Мода. Повод - Овој Зимски Џемпер Со Плетен Пуловер Од Екипажот Е Совршен за Секојдневно Носење, Секојдневно, Спортско, На Отворено, Забава, Деловен Состанок, Интервју, Работа, Патување . Натпревар - Можете Да Одговарате Со Фармерки или Обични Панталони. Тоа Е Најдобриот Избор На Мажите За Пролет, Fall и Зима.

Детални спецификации