.

Мендини од Сесилио 16 3-парчиња Детски помлади тапани сет со прилагодлив престол, цимбал, педал, тапани и книги за лекција, метална сина боја, MJDS-3-BLE

Мендини од Сесилио 16 3-парчиња Детски помлади тапани сет со прилагодлив престол, цимбал, педал, тапани и книги за лекција,

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој Мендини од помлад тапан со 3 парчиња Сесилио сет со цимбали е решение "се-во-едно" за аспирантниот млад тапанар. Овој сет има сè што ви треба за да се поставите и да играте во ниеден момент. Тој е целосно функционален сет на тапани дизајниран специјално за помали тапанари. Тоа е совршен подарок за младиот тапанар. Купете со доверба бидејќи доаѓа со гаранција од 1 година против дефектите на секој производител. 16-инчен 3-парчен помлад тапан сет на тапани : 16 "x 11" бас тапан со 6 лаги на страна. 10 "x 6" што висат Том со 5 парчиња на страна. 10 "x 5" замка со 5 лаги од секоја страна и стојат. 9.5 "Цимбал со држач за монтирање на бас. Тапанот сет вклучува : педал управувано од ланец на тапан.

Детални спецификации