.

Сет На Различни Големини На Канистер Со Види Преку Капаци

Сет На Различни Големини На Канистер Со Види Преку Капаци

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Со помош на овие специјално дизајнирани канистри за кучиња и мачки, лесно можете да направите разлика помеѓу храната за домашни миленици и човечката храна. Проѕирниот пристап на капакот ви заштедува драгоцено време во правењето на вашата листа за намирници. Комплет Од 3 Различни Големини На Канистер Со Проѕирни Капаци : канистерот е направен од најтврд и најквалитетен материјал од нерѓосувачки челик и е многу лесен за одржување. Овие канистер од Иконски Миленичиња се херметички и ја одржуваат храната за домашни миленици свежа навистина долго време. Мали-56 мл. Средно-74 мл. Голем-96 мл.

Детални спецификации