.

Главни тестови со сода сода од 24 унца, црвена боја, црвена боја

Главни тестови со сода сода од 24 унца, црвена боја, црвена боја

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Земете го омилениот пијалок во движење со нашиот забавен сода од сода сода. Вклучени координирање на слама и капак. Конструкцијата со двојни wallидови помага да ги одржувате пијалоците постудени, подолги. На располагање пет различни светли бои. Главни теми од 24-унца сода од сода, црвена : капацитет од 24 мл. БПА-без. Двоен wallид изолиран. Секој метеж вклучува капак и слама. Содржина на материјал : Чаша е пластика од акрилонитрил-стирен, капакот е полиетиленска пластика. Инструкции за нега : Врвна машина за миење садови безбедно, немојте да се микробранови. Димензии : 4 "l x 4" w x 10.75 "H (10,16 cm x 10,16 cm x 27,31 cm). Достапно во 5 различни бои.

Детални спецификации