.

Лажичка Женска Фау Шерпа Дастер Јакна

Лажичка Женска Фау Шерпа Дастер Јакна

DEN 956.64

Од стока
Во магацинот

Дел кардиган. Дел палто. Сите видови на пријатна. Вештачката Јакна на скуп Шерпа е сензационално мека и сериозно стилска со контрастни облоги од вештачка кожа—вид на слој што е на врвот на сето тоа, дефинитивно задолжително оваа сезона! Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5 '9" и носи големина С. Фит : Опуштено. Тежина : Голема тежина. Должина : 46.5". Јака : Шал. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Џебови : Два предни џебови. Карактеристики : облога од Вештачка кожа; аловер вештачка Шерпа. Лажичка Вештачка Јакна Од Шерпа За Жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни работи. Инспирирајте се со забавни, флертувачки парчиња, најнови трендови и некои неочекувани наоди. Еве сега - вашиот одат-да се погледне за сите што го правите.

Детални спецификации