.

Кикирики-Пети Ми Го Украде Срцето-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Кикирики-Пети Ми Го Украде Срцето-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Кикирики-Пети Ми Го Украде Срцето-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Кикирики.

Детални спецификации